Výcvikový víkend chodských psů v BrozanechVe dnech 4. - 7. 5. 2017 se v areálu kempu Brozany (okr. Litoměřice) pro členy KPCHP uskuteční prodloužený výcvikový víkend chodských psů. Tato akce je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé psy, kteří se připravují na zkoušky.

Maximální počet účastníků je omezen na 20 cvičících psů (JIŽ OBSAZENO). Rozhodující je datum zaslání přihlášky. Příjezd 4. 5. 2017 s tím, že zahájení bude okolo 13 hod.

S sebou – očkovací průkaz, náhubek, stopovací vodítko, řetízkový obojek, pevný obojek nebo postroj (na obranu), balónek případně jinou hračku, pamlsky.

Informace k areálu:

Autokemp Brozany nabízí ubytování ve 3 a 4-lůžkových pokojích a chatách. Ubytovací jednotky jsou vybaveny lůžkovinami a nábytkem. Sociální zařízení se nachází v přízemí hlavní budovy. Stravování si musí zajistit každý účastník sám. K dispozici je kuchyňka vybavena plynovými sporáky a lednicí. Nádobí je třeba si přivézt vlastní. Minirestaurace v autokempu nabízí nápoje a rychlé občerstvení, po dohodě snídaně. Možnost obědů v nedaleké restauraci. Pro stany, karavany a obytné vozy nabízí volné stání s možností přípojek elektrické energie.

Ubytování si musí zajistit každý účastník sám.

Kontakt:

Autokempink Brozany
Ke Kempu 372
411 81 Brozany nad Ohří
Tel. 416 86 12 63
e-mail: autokemp.brozany@centrum.cz web: www.kempbrozany.cz

Dopravní dispozice:

Autokemp se nachází necelé dva kilometry od silnice E55 (Cínovec - Praha), v Doksanech odbočka na Brozany nebo D8 (Lovosice - Praha) výjezd č. 35 Doksany.

Více informací: www.kempbrozany.cz


Přihlášky zasílejte na adresu: Helena Pšeničková, Solany 11, 411 15 okr. Litoměřice nebo na e-mail: psenickovah@seznam.cz. Uzávěrka přihlášek: 10. 4. 2017

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na mob: 724 160 467propozice a přihláška: