Vyhodnocení soutěže "Chodský pes roku ve výkonu"

za rok 2011

V roce 2011 proběhl již 10. ročník soutěže "Chodský pes roku ve výkonu". V tomto roce se jí zúčastnilo 29 psovodů a bylo složeno 60 zkoušek z výkonu.

Opět převažoval počet zkoušek ZOP, ZZO a BH. Ovšem pozadu nejsou ani stopařské nebo všestranné zkoušky.

Obrovským úspěchem v roce 2011 jsou složené všestranná zkoušky SchH/VPG3 a ZVV3 (Artea Vita canina). Radost také máme z všestranných zkoušek 2. stupně IPO a ZVV (Gass Stamo-Bud), za rozhodně zmínku také stojí "Obhajoba atestu pachového specialisty pro vyhledávání OPL - ozbrojené složky ČR" u Ozzyho z Dašického zátiší. Výše jmenovaným bych tímto za KPCHP ještě jednou ráda pogratulovala k těmto skvělým výsledkům.


Na členské schůzi KPCHP v ATC Olšovec dne 4.8.2012 (součást týdenní akce KPCHP) proběhne oficiální vyhlášení výsledků soutěže za rok 2011. Budou oceněni psovodi umístění na 1. - 10. místě. V případě, že ocenění psovodi si nebudou moci ceny osobně převzít, prosíme, aby si případně zajistili převzetí někým ze svých známých a předem mi to také oznámili e-mailem nebo telefonicky (viz. kontakty - referent pro výcvik).


Psovodům i jejich psům děkujeme za účast v soutěži a přejeme jim hodně úspěchů a radosti v další sezóně.



Za výcvikovou komisi KPCHP
Lucie Majerová
místobodůjméno psa/feny jméno psovodazkouškyzávody
1. 190 Ozzy z Dašického zátiší Prokop ZdeněkObhajoba atestu na vyhledávání OPL, IPO-V, ZM, ZPS1, ZVV1 ZVV1, ZVV3
2. 165 Artea Vita canina Pšeničková Helena SchH/VPG2, SchH/VPG3, ZVV3ZVV1
3.110 Gass Stamo-Bud Vild KarelZVV2, IPO1, IPO2ZVV1
4.105 Al Fresco Regenia Bohemia Gurná HelenaZZZ, FPr3, RH-E, ZOP, BH, ZPS1ZVV1
5.60 Nestor Vigilo Galová LenkaFH1ZVV1
6.-7.55 Woren Bryvilsár Zelená JanaFPr1,ZVV1, IPO-V, IPO1 
Amálka Bochus Formánek BořekZVV1, FPr1, FPr2ZVV1
8.40 Ben Krosandra Štercová Eva, MVDr.FH1 
9.35 Agbar Aware Fidelis et Fortis Jančíková AlenaFPr2, ZPU-S 
10.32,5 Argas Gery-Jane Jašíčková IvaZZO, BH, ZM2x ZVV1 (1/2)
11.32 Black z Janiny Vild KarelBH, ZOP, ZPU1ZZO, ZVV1 (1/2)
12.30 Bessi od Motyčínské skály Novák JiříZOP, FPr1, ZVV1 
13.25 Andy z Malého údolí Kalašová LucieZZZ, ZOPZZO, ZOP
14.-15.20 Argo Donaldíno Křivánková Andrea ZVV1
Arri Acacia Hill Galová LenkaZVV1 
16.18 Elroy z Boršova Pavelková ErikaFPr1, FPr2ZOP
17.-21.15 Bady Acacia Hill Pyšková IvonaZM, FPr1 
Carie Western Star Komárková Věra ZVV1
Fanny z Aglobern Vild KarelZOP, ZPU1 
Qwintia Eimi z Gipova Nechanická BedřiškaZPU1, ZZO 
Xavi Bryvilsár Bolehovský PavelBH, ZOP, ZZO 
22.-26.10 Arwen od Perlového potoka Popková Michaela ZVV1 (1/2)
Beebee Preberry Brabcová IvanaZZO, ZOP 
Floyd z Boršova Plšková PavlaBH, ZZO 
Irluka Krosandra Sloupská EvaZOP, BH 
Satan Sid Bryvilsár Cach Petr ZVV1
27.-30.5 Arigit Amay Choďák Styberová AlenaZOP 
Dag z Horské samoty Lebedová LibušeZOP 
Darka z Boršova Bolehovská AlenaBH 
Elly z Letinské kovárny Mejstříková MartinaZOP 
31.3 Rouzie z Dašického zátiší Vildová Adrijana ZZO