Klubová výstava - Hradec Králové

15.4.2017


Posuzoval: Kukla Ladislav, Šimek František, MVDr.


třída

pes

fena

štěňat1 
dorostu76
mladých2034
mezitřída1214
otevřená3025
pracovní4 
vítězů84
veteránů39

CELKEM: 177

85

92



PSI

štěňatVN1, Nejlepší štěně

Olivier z Letinské kovárny

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Chantal z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj. Vodičková Nikola
dorostuVN1

Apaire Krosandra

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. JCh. Wonder Wori Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Novotná Iva
VN2

Daeron Voronda Nildo

o. Bad Via Moderna
m. Aranell Bozdrs Voronda Nildo
chov. Šmejkalová Lenka
maj. Šafařík Vít
N3

Falco od Motyčínské skály

o. Zeek Bryvilsár
m. Cindy od Motyčínské skály
chov. Oliverius Petr
maj. Čurda Martin
N4

George Western Star

o. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Ivory Bryvilsár
chov. Šmídová Petra
maj. Cach Petr
N

Achim z Podbrdského kraje

fotoo. Prescott z Gipova
m. Amaryllis z Mukova
chov. Fulínová Eliška
maj. Čapková Alena
N

Falko z Vrchu slávy

o. Ch., JCh. Quincy z Dašického zátiší
m. Clera Via Moderna
chov. Přikryl Petr
maj. Suchý Petr
nenastoupil

Engeel z Vrchu slávy

fotoo. Giomar Valaimdar
m. Cita Via Moderna
chov. Přikryl Petr
maj.
mladýchV1, CAJC, BOJ

Coddy Black Mirabell

fotoo. Arbon Pesperro
m. Ch. Mirabell Daraskár
chov. Ztratilová Dagmar
maj.
V2

Cross Black Mirabell

fotoo. Arbon Pesperro
m. Ch. Mirabell Daraskár
chov. Ztratilová Dagmar
maj. Szyrocki Marek
V3

Delaware Fidelis et Fortis

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. JCh. Berenicé Fidelis et Fortis
chov. Morávková Helena
maj.
V4

E-bay od Brány Ráje

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Bertie od Brány Ráje
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Horáčková Stanislava
V

Aexel z předhůří Chřibů

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. Bessy od Oderské brány
chov. Chmelařová Monika
maj. Pilař Robin
V

Casper z Mukova

fotoo. Arin Voronda Nildo
m. Angie Gaviro
chov. Ondrejková Marie
maj.
V

Dumper z Konické skály

fotoo. Boogie Tokobo
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj. Schönová Lucie
V

Grand Temný onyx

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. Agnes Temný onyx
chov. Křížová Jana
maj. Benda Daniel
V

Marwe z Dašického zátiší

fotoo. Archer Porta Moravia
m. Ch. Victoria z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Koláček Ivan
V

Nicky z Dašického zátiší

fotoo. Bad Via Moderna
m. Ch. Wendy z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Mrázková Kristýna, Bc.
VD

Argon od Medvědí jámy

fotoo. Ch., JCh. Orsid Krosandra
m. Aura Ro-Ga pair
chov. Potočňák Miroslav
maj. Kreidlová Milada
VD

Cassidy La Kofila

fotoo. Bad Via Moderna
m. Xanta z Dašického zátiší
chov. Šrédlová Marie
maj. Zavadil Mikuláš
VD

Corson z Mukova

fotoo. Arin Voronda Nildo
m. Angie Gaviro
chov. Ondrejková Marie
maj. Beneš Roman
VD

Denny de Ericinio

fotoo. Cooper Preberry
m. Cindy Ciara od Malého Kosíře
chov. Kubec Pavel
maj. Němcová Alena
VD

Edmond od Brány Ráje

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Bertie od Brány Ráje
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Žádná Soňa
VD

Ezra od Brány Ráje

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Bertie od Brány Ráje
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Křivánková Klára
VD

Ole Einar Vita canina

fotoo. Benny Spirneo
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Vostrá Helena
diskvalifikace

Iggy Lužanské hvozdy

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Confidius Regenia Bohemia
m. Bekky Lužanské hvozdy
chov. Vorlíček Jan
maj. Richter Jiří
nenastoupil

Derry z Konické skály

fotoo. Boogie Tokobo
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj. Oříšková Klánová Diana
nenastoupil

Lomicarus Regenia Bohemia

fotoo. Cooper Preberry
m. Bessy Anne Regenia Bohemia
chov. Žáková Jitka
maj. Blažek Jan
mezitřídaV1, CAC

JCh. Best Boy Rosa white

fotoo. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Kromková Alena
V2, Res.CAC

Yannic Krosandra

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Smětáková Tereza Mgr.
V3

Yorick Krosandra

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Dvořák Zdeněk
V4

Age Bee z Řepínského dolu

fotoo. Cooper Preberry
m. Destiny Gaviro
chov. Douděrová Simona
maj. Susanne Ritter
V

Mefisto z Letinské kovárny

fotoo. Laskarr Daraskár
m. Chantal z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj. Holeček Jiří
VD

Baff Rosa white

fotoo. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Mohapelová Tereza
VD

Cendy Black Monster

fotoo. Apolo od potoka Lubě
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Vondálová Hana
VD

Yoda Krosandra

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Vejrychová Hana
D

Brix od Zámku Rohozce

fotoo. Kazan z Dašického zátiší
m. Ch. Estel od Lužničky
chov. Válková Martina
maj.
D

Danny Boy z Vrchu slávy

fotoo. Ch., JCh. Quincy z Dašického zátiší
m. Clera Via Moderna
chov. Přikryl Petr
maj.
nemůže být posouzen

Bonifác od Tety Zity

fotoo. Brand Draugluin
m. Baruška Via Moderna
chov. Kvášová Zita
maj. Kučerová Zuzana
nenastoupil

Barlondo Car-Lex PO-DOG

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Carey od Malého Kosíře
chov. Čejková Petra
maj.
otevřenáV1, CAC

Dunlop Preberry

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Arlin Preberry
chov. Trauške Jiří, Ing.
maj. Pohnán Petr
V2, Res. CAC

Alexander Zefivera

fotoo. Ch. Cyr z Horské samoty
m. Ch., Grand Ch. Zefira z Dašického zátiší
chov. Čádová Věra
maj. Toncarová Zuzana
V3

Zirgan Vigilo

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Miranda Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj. Blehová Růžena
V4

Genzo od Malého Kosíře

fotoo. Arbon Pesperro
m. Bekie Blue od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Hanzlík Jakub
V

Azor Smečka agentů

fotoo. Ch. Black z Janiny
m. Astra Spirneo
chov. Šumanová Šárka
maj. Jeřábková Pavlína
V

Basir Mezi Rolemi

fotoo. Ozzy z Dašického zátiší
m. Arwen Draugluin
chov. Švejdar Radek
maj. Špecián František
V

Benji od Sázavského splavu

fotoo. Brit z Horské samoty
m. JCh. Nica z Dašického zátiší
chov. Hedvičák Jaroslav
maj. Jirouch Karel
V

Brand Draugluin

fotoo. Ch. Grot Cidabro
m. Ikara Prima Nova
chov. Prokopová Iva, Ing.
maj. Skoumalová Jaroslava
V

Cliff od Roveňské hranice

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Fanny Zelený kámen
chov. Tomášek Radek
maj. Bujárek Josef
V

Cresh Speed Eimiporti

fotoo. Sirius od Strážné skály
m. Portie Mag z Gipova
chov. Červenková Daniela
maj. Červenková Daniela
V

Emenike Manu Choďák

fotoo. Brand Draugluin
m. Cara Bardot Choďák
chov. Kovář Miroslav
maj. Cafourek Josef
V

Hery Valaimdar

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Bell Acacia Hill
chov. Milostná Jitka
maj. Švandrlík Pavel
V

Ideál z Dašického zátiší

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Ch. Wendy z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj.
V

JCh. Messi Vita canina

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Confidius Regenia Bohemia
m. Ch. Empathia Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Syrovátková Andrýsková Kateřina
V

Natiel Vita canina

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Bobeničová Eva
V

Uriáš z Gipova

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Madelain Tass z Gipova
chov. Fejerová Lenka
maj. Fejerová Lenka
V

JCh. Xavi Bryvilsár

fotoo. Dasty Stamo-Bud
m. Rebeca Rena Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Bolehovský Pavel
VD

Arri Rosa white

fotoo. Ch., JCh. Funny z Aglobern
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Šiborová Martina
VD

Athos Srdce Louvru

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Akim z Čermenských lesů
m. Ellie od Lužničky
chov. Břízová Pavlína
maj. Duchek Petr
VD

Barney Tapro

fotoo. Ch., JCh., Grand Ch. Eden Bryvilsár
m. Annie Enriel
chov. Pilařová Gabriela
maj. Soukupovi
VD

Flip z Janiny

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Amos z Dašického zátiší
m. Aira od Lužničky
chov. Košťálová Jana
maj.
VD

Frey z Horské samoty

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Eimy z Horské samoty
chov. Tollarová Radka
maj. Krumpholc Antonín
VD

Hektor z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Orin Bryvilsár
m. Bela Agisto
chov. Peroutka Karel
maj. Kuzba Vladimír
VD

Charleston Lužanské hvozdy

fotoo. Brand Draugluin
m. Bekky Lužanské hvozdy
chov. Vorlíček Jan
maj. Rak Roman
VD

Nodie Vita canina

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Zítková Andrea
D

Drix Eimiporti

fotoo. JCh., Ch. Emet Lužanské hvozdy
m. Trish z Gipova
chov. Červenková Daniela
maj. Lipertová Zdeňka
D

John z Boršova

fotoo. Ch., JCh., VCh. Nox z Dašického zátiší
m. Holly z Boršova
chov. Bolehovský Pavel
maj.
nenastoupil

JCh. Amarook Black Mirabell

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Ch. Mirabell Daraskár
chov. Ztratilová Dagmar
maj. Pécsiová Klára
nenastoupil

Boogie Tokobo

fotoo. Ch. Darri Stamo-Bud
m. Aira z Horské samoty
chov. Kocian Tomáš
maj. Schönová Lucie
nenastoupil

Ikaros z Dašického zátiší

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Ch. Wendy z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Šimková Gabriela
pracovníV1, CAC, nejlepší pracovní pes

Ch., JCh. Orsid Krosandra

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Krejčová Radmila
V2, Res. CAC

Grand Ch., Ch., JCh. Randy Krosandra

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Ch., JCh. Irluka Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Péčková Lenka + Zuzana
V3

Zeek Bryvilsár

fotoo. Garny Cidabro
m. Qwiki Bonny Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Skřivanová Šárka
nenastoupil

Ch. Argas Gery-Jane

fotoo. Cyr z Boršova
m. Hereta Daraskár
chov. Kunická Jana
maj. Jašíčková Iva
vítězůV1, CAC, BOB, klubový vítěz - pes,

Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Madelain Tass z Gipova
chov. Fejerová Lenka
maj. Nováková Lenka
V2, Res. CAC

Grand Ch., Ch. Atrey Magic Inferno

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Orin Bryvilsár
m. Nency z Dašického zátiší
chov. Břízová Veronika
maj. Houšková Františka
V3

JCh., Ch., Grand Ch. Brix Zejeriss

fotoo. Aslan od Oderské brány
m. Arita Mezi Rolemi
chov. Zejda Pavel
maj. Červený Břetislav
V4

Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis

fotoo. Ch. Foster Krosandra
m. JCh. Berenicé Fidelis et Fortis
chov. Morávková Helena
maj. Péčková Zuzana + Lenka
V

Goldenius Regenia Bohemia

fotoo. Brit z Horské samoty
m. Bessy Anne Regenia Bohemia
chov. Žáková Jitka
maj. Kracík Petr
V

Grand Ch., Ch. Grüner Bryvilsár

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Unika Meg Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Dušek Milan
V

Ch. Chester z Dašického zátiší

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Ch. Victoria z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Havelka Jiří, JUDr.
nenastoupil

Ch., Grand Ch. Cid Lužanské hvozdy

fotoo. Garry z Gipova
m. Enamur Lukato Gold
chov. Vorlíček Jan
maj. Frydrychová Lenka 
veteránůV1

Grand Ch., Ch. Roky Bryvilsár

fotoo. Garny Cidabro
m. JCh. Hary Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Metelková Lenka
V2

Ch., JCh., VCh. Nox z Dašického zátiší

fotoo. Ch., JCh. Cid Stamo-Bud
m. VCh. Cheena z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Krejčová Radmila
nenastoupil

Grand Ch., Ch. Assgar Draugluin

fotoo. Ch. Assan Bryvilsár
m. Ikara Prima Nova
chov. Prokopová Iva, Ing.
maj. Štěpánová Zdeňka, Mgr.

FENY

dorostuVN1, nejlepší dorost klubové výstavy

Grania Western Star

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Ivory Bryvilsár
chov. Šmídová Petra
maj. Gaschlerová Kristina
VN2

Fíbí od Motyčínské skály

o. Zeek Bryvilsár
m. Cindy od Motyčínské skály
chov. Oliverius Petr
maj.
VN3

Eliss z Vrchu slávy

o. Giomar Valaimdar
m. Cita Via Moderna
chov. Přikryl Petr
maj. Přikryl Petr
VN4

Qwasha Bryvilsár

fotoo. Zeek Bryvilsár
m. Kasandra Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Dušek Milan
N

Fantasia od Brány Ráje

o. Barth Bryvilsár
m. Ch., Grand Ch. Dessy Lužanské hvozdy
chov. Frydrychová Lenka 
maj.
N

Frency od Brány Ráje

fotoo. Barth Bryvilsár
m. Ch., Grand Ch. Dessy Lužanské hvozdy
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Chaloupková Jana
mladýchV1, CAJC, BOS

Ennya od Brány Ráje

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Bertie od Brány Ráje
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Frydrychová Lenka 
V2

Nala z Dašického zátiší

fotoo. Bad Via Moderna
m. Ch. Wendy z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj.
V3

Caramella Black Mirabell

fotoo. Arbon Pesperro
m. Ch. Mirabell Daraskár
chov. Ztratilová Dagmar
maj. Mašíčková Natálie
V4

Pandora Bryvilsár

fotoo. Ch., JCh. Funny z Aglobern
m. Eliss Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj.
V

Abrianne od Medvědí jámy

fotoo. Ch., JCh. Orsid Krosandra
m. Aura Ro-Ga pair
chov. Potočňák Miroslav
maj. Rychtecký Lukáš
V

Berushka z Talova dvora

o. Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova
m. Anneline z Talova dvora
chov. Macháčková Jana
maj.
V

Cookie Rosa white

fotoo. Bady Acacia Hill
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Čapkovi Alena a Anika
V

Delphi z Konické skály

fotoo. Boogie Tokobo
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj. Popek Josef
V

Grácie z Volšinek

fotoo. Arbon Pesperro
m. Anička z Volšinek
chov. Fialová Pavla
maj.
V

Lussy z Letinské kovárny

fotoo. Aston Black Monster
m. Grand Ch., Ch. Bea z Chrámeckých vinic
chov. Peroutka Karel
maj.
V

Mysteria Regenia Bohemia

fotoo. Al Fresco Regenia Bohemia
m. Beatrice Kaslbor
chov. Žáková Jitka
maj. Prachfeldová Soňa
V

Nice z Dašického zátiší

fotoo. Bad Via Moderna
m. Ch. Wendy z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj.
V

Orina Bryvilsár

fotoo. Cooper Preberry
m. Golden Gábi Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Jeníček Martin
V

Ystell Urio z Gipova

fotoo. Uriáš z Gipova
m. Ornella Mag z Gipova
chov. Fejerová Lenka
maj. Fejerová Lenka
VD

Amia Great Joy

fotoo. Archi z Jihočeské přírody
m. Daffie Spirneo
chov. Lincová Monika
maj. Veltruská Eliška
VD

Candia Ro-Ga pair

o. Scuby Swen Bryvilsár
m. Bria Spirneo
chov. Čermáková Markéta
maj. Goldová Hana
VD

Candy Rosa white

o. Bady Acacia Hill
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Ťoupek Zdeněk
VD

Dew de Ericinio

fotoo. Cooper Preberry
m. Cindy Ciara od Malého Kosíře
chov. Kubec Pavel
maj.
VD

Elisha Eimiporti

fotoo. Ch., Grand Ch. Cid Lužanské hvozdy
m. Beavis Eimiporti
chov. Červenková Daniela
maj. Machalík Miroslav
VD

Fantassie Zejeriss

o. Freybon Krosandra
m. Arita Mezi Rolemi
chov. Zejda Pavel
maj.
VD

Gábina z Volšinek

fotoo. Arbon Pesperro
m. Anička z Volšinek
chov. Fialová Pavla
maj.
VD

Kelly z Boršova

o. Hardy Cidabro
m. Holly z Boršova
chov. Bolehovský Pavel
maj.
VD

Lenny z Malého údolí

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Eliška Gaviro
chov. Štěpánová Zdeňka, Mgr.
maj.
VD

Nicollet z Letinské kovárny

fotoo. Laskarr Daraskár
m. Deizzy Lou z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj. Karenová Marcela
VD

Odetta Vita canina

fotoo. Benny Spirneo
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Hanušová Lucie
VD

Omerta Vita canina

fotoo. Benny Spirneo
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Folwarczna Radmila + Jančová Sylva
diskvalifikace

Amálka od Zlatého kahance

fotoo. Erdan Western Star
m. Besi z Příborského dvora
chov. Švábek Martin
maj.
nemůže být posouzen

Cindy La Kofila

fotoo. Bad Via Moderna
m. Xanta z Dašického zátiší
chov. Šrédlová Marie
maj.
nenastoupila

Agilla od Vltavské stráně

fotoo. Ch., Grand Ch. Cid Lužanské hvozdy
m. Chessie z Boršova
chov. Jedličková Denisa
maj. Jedličková Denisa
nenastoupila

Dayla de Ericinio

fotoo. Cooper Preberry
m. Cindy Ciara od Malého Kosíře
chov. Kubec Pavel
maj. Plevková Pavla
nenastoupila

Houlie Gaviro

o. Ch. Black z Janiny
m. Rouzie z Dašického zátiší
chov. Vildová Adrijana
maj.
nenastoupila

Chaya Chloee od Malého Kosíře

fotoo. Cardinal Gery-Jane
m. Cathy od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj.
nenastoupila

Lorenia Regenia Bohemia

fotoo. Cooper Preberry
m. Bessy Anne Regenia Bohemia
chov. Žáková Jitka
maj.
nenastoupila

Mon Cheri z Malého údolí

fotoo. Ch. Cagar z Městeckého mlýna
m. Baruška z Malého údolí
chov. Štěpánová Zdeňka, Mgr.
maj. Mohapelová Kateřina, Ing.
mezitřídaV1, CAC

Gretchen Gaviro

fotoo. Samson Lukato Gold
m. Rouzie z Dašického zátiší
chov. Vildová Adrijana
maj. Vild Karel
V2

Black Pearl Věčná Legenda

fotoo. Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova
m. Zanziba Cecille Lukato Gold
chov. Tomíčková Marcela
maj. Tomíčková Marcela
V3

Amelia Ischia de Lux

fotoo. Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova
m. Amy z Pouchova
chov. Schmoranzová Markéta
maj.
VD4

Madness z Letinské kovárny

fotoo. Laskarr Daraskár
m. Chantal z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj.
VD

Arya Alma de Vida

fotoo. Brand Draugluin
m. Gamela z Boršova
chov. Volf Zdeněk, Ing.
maj. Spálenková Helena
VD

Baya Car-Lex PO-DOG

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Carey od Malého Kosíře
chov. Čejková Petra
maj. Zastoupilová Olga
VD

Bea Daenearys Car-Lex PO-DOG

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Carey od Malého Kosíře
chov. Čejková Petra
maj. Ženíšková Ivana
VD

JCh. Brienne Rosa white

fotoo. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Žemličková Jarmila
VD

Candy Matomicco

fotoo. Árčí z Volšinek
m. Bona Matomicco
chov. Hrdina Jiří
maj.
VD

Catty Matomicco

fotoo. Árčí z Volšinek
m. Bona Matomicco
chov. Hrdina Jiří
maj.
VD

Codie Fabaro Silesia

fotoo. Neron Krosandra
m. Fabienne Western Star
chov. Samková Barbora
maj. Heidemann Brigitte, Drube Detlef
D

Angelina Ischia de Lux

fotoo. Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova
m. Amy z Pouchova
chov. Schmoranzová Markéta
maj.
diskvalifikace

Carne Cherry Voronda Nildo

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Aranell Bozdrs Voronda Nildo
chov. Šmejkalová Lenka
maj. Huryta Miloš
nenastoupila

Berio Rosa white

fotoo. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Bouší Jan
otevřenáV1, CAC

Contessa od Brány Ráje

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Ch., Grand Ch. Dessy Lužanské hvozdy
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Vacková Markéta
V2, Res. CAC

Eimy z Horské samoty

fotoo. Chamuray Daraskár
m. Arka z Horské samoty
chov. Tollarová Radka
maj. Tollarová Radka
V3

Portie Mag z Gipova

fotoo. Pady Bryvilsár
m. VCh. Magma Prima Nova
chov. Fejerová Lenka
maj. Červenková Daniela
V4

Hailie Huff od Malého Kosíře

fotoo. Hidalgo Vita canina
m. Cathy od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Kuběna Cyril
V

Anie od Srnčí hory

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Cácorka z Malého údolí
chov. Nejezchleba Zbyněk
maj. Prášková Eva
V

Daffie Spirneo

fotoo. Barteus Regenia Bohemia
m. Neonia z Gipova
chov. Lišková Romana
maj. Lincová Monika
V

Greguska z Dašického zátiší

fotoo. Brand Draugluin
m. Vesna z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Wannyn W.V.P.L.
V

JCh. Inessie z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Grand Ch., Ch. Bea z Chrámeckých vinic
chov. Peroutka Karel
maj. Jedlinská Veronika
V

Iris z Boršova

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Grand Ch., Ch., JCh. Darka z Boršova
chov. Bolehovský Pavel
maj. Tlučhořová Jana
V

Irma z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Grand Ch., Ch. Bea z Chrámeckých vinic
chov. Peroutka Karel
maj.
VD

Amanda Prácheňský poklad

fotoo. Laskarr Daraskár
m. Clea Via Moderna
chov. Hanzíková Jaroslava
maj. Pilař Robin
VD

Amy od Srnčí hory

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Cácorka z Malého údolí
chov. Nejezchleba Zbyněk
maj. Nejezchleba Zbyněk
VD

Anett Magic Inferno

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Orin Bryvilsár
m. Nency z Dašického zátiší
chov. Břízová Veronika
maj. Břízová Veronika
VD

Anneline z Talova dvora

fotoo. Caravaggio Vita canina
m. Tullamore Dew Lukato Gold
chov. Macháčková Jana
maj. Paroubková Zdeňka
VD

Erma Vigilo

fotoo. Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova
m. Ugarita Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj.
VD

Christia Regenia Bohemia

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Bessy Anne Regenia Bohemia
chov. Žáková Jitka
maj. Kratina Jan
VD

Jara z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Deizzy Lou z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj.
VD

Jessika z Boršova

fotoo. Ch., JCh., VCh. Nox z Dašického zátiší
m. Holly z Boršova
chov. Bolehovský Pavel
maj. Janouchová Iva
VD

Nefertari Vita canina

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Příhonská Jitka
nemůže být posouzen

Caria Vigilo

fotoo. Hardy Cidabro
m. Ugarita Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj.
diskvalifikace

Chanel Coco Vita canina

fotoo. Sam z Dašického zátiší
m. Balerina Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Šrutová Jana
nenastoupila

Bajka La Kofila

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Xanta z Dašického zátiší
chov. Šrédlová Marie
maj. Senger Kamil
nenastoupila

Deizzy Lou z Letinské kovárny

fotoo. Edgar Cidabro
m. VCh. Vita od Strážné skály
chov. Peroutka Karel
maj. Peroutka Karel
nenastoupila

JCh., Ch. Izabell z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Grand Ch., Ch. Bea z Chrámeckých vinic
chov. Peroutka Karel
maj. Koubíková Zdeňka
nenastoupila

Jasmína Cidabro

fotoo. Archie z Pouchova
m. Werona Bryvilsár
chov. Daňková Andrea
maj.
vítězůV1, CAC, klubový vítěz - fena

Ch. Kristi od Strážné skály

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Inka od Strážné skály
chov. Košan Pavel
maj. Karenová Marcela
V2, Res. CAC

Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu

fotoo. Grand Ch., Ch. Roky Bryvilsár
m. JCh. Nica z Dašického zátiší
chov. Hedvičák Jaroslav
maj. Žemličková Jarmila
V3

JCh., Ch. Ištar Vita canina

fotoo. Barteus Regenia Bohemia
m. Ch. Empathia Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Folwarczna Radmila + Jančová Sylva
V4

JCh. Wonder Wori Krosandra

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Sloupský Ladislav
veteránůV1, BOV

VCh. Vita od Strážné skály

fotoo. Garry z Gipova
m. Beli Los Jelmos
chov. Košan Pavel
maj. Peroutka Karel
V2

Werona Bryvilsár

fotoo. Garny Cidabro
m. Qwiki Bonny Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Daňková Andrea
V3

Grand Ch., Ch., VCh. Orchidea Lukato Gold

fotoo. Garry z Gipova
m. Cariedaw Lukato Gold
chov. Fidlerová Olga
maj. Trauške Jiří, Ing.
V4

Bekky Lužanské hvozdy

fotoo. Cipro Cidabro
m. Enamur Lukato Gold
chov. Vorlíček Jan
maj. Vorlíček Jan
V

Grand Ch., Ch., JCh., VCh. Arri Anne Regenia Bohemia

fotoo. Ch., VCh. Birri Prima Daja
m. Grand Ch., Ch., VCh. Cora Dolský mlýn
chov. Žáková Jitka
maj. Žáková Jitka
V

Ch. Empathia Vita canina

fotoo. Ch. Amaro od Studeneckých skal
m. VCh. Erin Graine Lukato Gold
chov. Folwarczna Radmila
maj. Folwarczna Radmila
V

Chaky Krosandra

fotoo. Ch. Zack Bryvilsár
m. VCh. Finy Cidabro
chov. Sloupský Ladislav
maj. Sloupský Ladislav
nenastoupila

Grand Ch., Ch. Ennie z Boršova

fotoo. Grand Ch., Ch. Roky Bryvilsár
m. Connie z Boršova
chov. Bolehovský Pavel
maj. Mašitová Monika
nenastoupila

Grand Ch., Ch., VCh. Olivie z Gipova

fotoo. James Garr z Gipova
m. VCh. Magma Prima Nova
chov. Fejerová Lenka
maj. Koubíková Zdeňka

Nejkrásnější pár psů:
1. Cresh Speed Eimiporti
Portie Mag z Gipova
Červenková Daniela

Nejlepší chovatelská skupina
1 od Brány ráje Frydrychová Lenka
2 z Dašického zátiší Metelková Lenka
3 Bryvilsár Kudrnáčová Jana

Juniorhandling I. kategorie:
1. Martina Bolehovská Kelly z Boršova
2. Kateřina Břízová Anett Magic Inferno
3. Eliška Haladová Lussy z Letinské kovárny

Juniorhandling II. kategorie:
1. Lucie Šafaříková Daeron Voronda Nildo
2. Kuběnová Adéla Hailie Huff od Malého Kosíře


  Výsledky zaslal: Karel Peroutka