Speciální výstava chodských psů - Jedovnice

14.10.2017


Posuzoval: Řehánek Petr, Metelková Lenka


třída

pes

fena

štěňat35
dorostu67
mladých67
mezitřída67
otevřená1411
mimo konkurenci21
pracovní3 
vítězů53
veteránů24

CELKEM: 92

47

45



PSI

štěňatVN1

Zakkary Jim z Gipova

o. Áron z Jamenských Valíků
m. Vendeta z Gipova
chov. Fejerová Lenka
maj. Nováková Zuzana
VN2

Collier Izy Černá luna

fotoo. Bady Acacia Hill
m. JCh., Ch. Izabell z Letinské kovárny
chov. Koubíková Zdeňka
maj. Hřebíčková Drahomíra
absence

Quincy Maik z Letinské kovárny

o. Anakin ze Zevlova dvora
m. Deizzy Lou z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj.
dorostuVN1, Nejlepší dorost

Eudaemon z Konické skály

o. Laskarr Daraskár
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj.
VN2

Clark Kent Amans Kynos

fotoo. Dermont Jack Temný onyx
m. Baghíra Black Monster
chov. Nováková Romana
maj. Petříková Veronika
VN3

Enzo Fabaro Silesia

o. Genzo od Malého Kosíře
m. Airin Fabaro Silesia
chov. Samková Barbora
maj. Kosmáčková Karla
VN4

Aran ze Zdonína

o. Ch. Ellegantus Regenia Bohemia
m. Andy z Malého údolí
chov. Kalašová Lucie
maj. Šmerhovský Jan
VN

Czech Captain Amans Kynos

fotoo. Dermont Jack Temný onyx
m. Baghíra Black Monster
chov. Nováková Romana
maj.
VN

Ezrieli z Konické skály

o. Laskarr Daraskár
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj. Lorencová Sylvie, MUDr.
mladýchV1, CAJC, BOJ

Anthony z Panských vrchů

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. Aimy Black Monster
chov. Chytilová Aneta
maj. Divínová Renata
V2

Barth z Talova dvora

fotoo. Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova
m. Anneline z Talova dvora
chov. Macháčková Jana
maj. MIKA Drahomír
V3

Grand Temný onyx

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. Agnes Temný onyx
chov. Křížová Jana
maj. Benda Daniel
VD4

Olivier z Letinské kovárny

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Chantal z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj. Vodičková Nikola
VD

Achim z Podbrdského kraje

fotoo. Prescott z Gipova
m. Amaryllis z Mukova
chov. Fulínová Eliška
maj. Čapková Alena
VD

Dasty Dark Bark

fotoo. Dak od Perlového potoka
m. Flying Beauty Calamity Jane
chov. Houšková Františka
maj. Šiman Petr
mezitřídaV1, CAC

Dumper z Konické skály

fotoo. Boogie Tokobo
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj. Schönová Lucie
V2, Res.CAC

Junkers Valaimdar

o. Et Valaimdar
m. Bell Acacia Hill
chov. Milostná Jitka
maj.
V3

Marwe z Dašického zátiší

fotoo. Archer Porta Moravia
m. Ch. Victoria z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Koláček Ivan
V4

Argo od Kolbaby

fotoo. Cooper Preberry
m. Betty Mapero
chov. Hörner Jan
maj. Špačková Elena
V

Delaware Fidelis et Fortis

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. JCh. Berenicé Fidelis et Fortis
chov. Morávková Helena
maj.
absence

Dareus Rex Fidelis et Fortis

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. JCh. Berenicé Fidelis et Fortis
chov. Morávková Helena
maj. Rohlíková Táňa
otevřenáV1, CAC

Alaco Voronda Nildo

fotoo. Samson Lukato Gold
m. Ch., Grand Ch. Penelope Mag z Gipova
chov. Šmejkalová Lenka
maj. Wagnerová Dagmar
V2, Res. CAC

Ch., JCh., Grand Ch. Eden Bryvilsár

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Unika Meg Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Dušek Milan
V3

Caesidius Black Monster

fotoo. Apolo od potoka Lubě
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Studnička Petr
V4

Ex Valaimdar

fotoo. Ch. Gar z Dašického zátiší
m. Desi Valaimdar
chov. Milostná Jitka
maj. Siegenthaler Beatrice
V

Billy od potoka Lubě

fotoo. Ch. Foster Krosandra
m. JCh. Amálka Bochus
chov. Formánek Bořek
maj. Majerová Markéta
V

Donatelo od Brány Ráje

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Ch., Grand Ch. Dessy Lužanské hvozdy
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Kracík Vladislav
V

Yoda Krosandra

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Vejrychová Hana
V

Yorick Krosandra

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Dvořák Zdeněk
VD

Anero Rosa white

fotoo. Ch., JCh. Funny z Aglobern
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Kuchyňková Petra
VD

Argo Gaviro

fotoo. Grand Ch., Ch. Gass Stamo-Bud
m. Rouzie z Dašického zátiší
chov. Vildová Adrijana
maj. Lukavec Milan
VD

Barney Porta Moravia

fotoo. Bady Acacia Hill
m. Perla Vigilo
chov. Havranová Olga
maj. Gabrlík Oldřich
VD

Cendy Black Monster

fotoo. Apolo od potoka Lubě
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Vondálová Hana
VD

Natiel Vita canina

fotoo. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Bobeničová Eva
VD

Zirgan Vigilo

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Miranda Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj. Blehová Růžena
mimo konkurenciposouzen

Boogie Tokobo

fotoo. Ch. Darri Stamo-Bud
m. Aira z Horské samoty
chov. Kocian Tomáš
maj. Schönová Lucie
posouzen

Eyko Valaimdar

fotoo. Ch. Gar z Dašického zátiší
m. Desi Valaimdar
chov. Milostná Jitka
maj. Smetánková Simona
pracovníV1, CAC, Nejlepší pracovní pes

Grand Ch., Ch., JCh. Randy Krosandra

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Ch., JCh. Irluka Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Péčková Lenka + Zuzana
V2, Res. CAC

Grand Ch., JCh., Ch. Dex Sannaro

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Aron Kamarko
m. Grand Ch., Ch., JCh. Sunny z Dašického zátiší
chov. Hausnerová Libuše
maj. Pěgřimon Leontin
V3

Ch. Argas Gery-Jane

fotoo. Cyr z Boršova
m. Hereta Daraskár
chov. Kunická Jana
maj. Jašíčková Iva
vítězůV1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

Ch., Grand Ch. Chester z Dašického zátiší

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Ch. Victoria z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Havelka Jiří, JUDr.
V2, Res. CAC

Grand Ch., Ch. Grüner Bryvilsár

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Unika Meg Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Dušek Milan
V3

Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis

fotoo. Ch. Foster Krosandra
m. JCh. Berenicé Fidelis et Fortis
chov. Morávková Helena
maj. Péčková Zuzana + Lenka
V4

Ch. Athos z Hájenska

fotoo. Vick od Strážné skály
m. Cony z Melechovské stráně
chov. Mejstříková Martina
maj. Kodýtková Zdeňka
V

Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře

fotoo. Chamuray Daraskár
m. Grand Ch., Ch. Ajša od Motyčínské skály
chov. Koutná Ivana
maj. Nohelová Jindřiška
veteránůV1

Ch. Foster Krosandra

fotoo. Ch. Gar z Dašického zátiší
m. VCh. Finy Cidabro
chov. Sloupský Ladislav
maj. Majerová Lucie
V2

JCh. Xavi Bryvilsár

fotoo. Dasty Stamo-Bud
m. Rebeca Rena Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Bolehovský Pavel

FENY

štěňatVN1, Nejlepší štěně

Cherisa Vigilo

o. Arkan Deneb
m. Ugarita Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj.
VN2

Zarah z Gipova

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Vendeta z Gipova
chov. Fejerová Lenka
maj. Kodýtková Zdeňka + Romana
VN3

Pedja z Letinské kovárny

o. Bady Acacia Hill
m. Happy z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj.
VN4

Bonira od Zlatého kahance

o. JCh., Ch. Accer Black Mirabell
m. Besi z Příborského dvora
chov. Švábek Martin
maj. Poláková Radka
absence

Zinnia Dotty z Gipova

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Vendeta z Gipova
chov. Fejerová Lenka
maj.
dorostuVN1

Aurélie All Peramans

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Randy Krosandra
m. Alloa Black Mirabell
chov. Dulavová Marcela
maj. Dufková Romana
VN2

Amálka na Skalském kopci

o. Dak od Perlového potoka
m. Besi Brána vysočiny
chov. Jonák Vladimír
maj.
VN3

Ajša na Skalském kopci

o. Dak od Perlového potoka
m. Besi Brána vysočiny
chov. Jonák Vladimír
maj.
VN4

Coraline Anima Una

o.
m.
chov.
maj.
N

Janett od Malého Kosíře

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Randy Krosandra
m. Flowie od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj.
neposouzen

Ebby El Auria z Konické skály

o. Laskarr Daraskár
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj.
absence

Esme z Konické skály

o. Laskarr Daraskár
m. Arwen z Konické skály
chov. Nápravová Alena
maj. Kosmáček Josef
mladýchV1, CAJC

Audrey Aurinko

fotoo. Ch. Black z Janiny
m. Curly od potoka Lubě
chov. Mrňová Martina
maj. Mrňová Martina
V2

Qwasha Bryvilsár

fotoo. Zeek Bryvilsár
m. Kasandra Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Dušek Milan
VD3

Grania Western Star

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Ivory Bryvilsár
chov. Šmídová Petra
maj. Gaschlerová Kristina
VD4

Nicollet z Letinské kovárny

fotoo. Laskarr Daraskár
m. Deizzy Lou z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj. Karenová Marcela
VD

Cindy Klonmida

o. Anero Rosa white
m. Molly Krosandra
chov. Čada Milan
maj.
VD

Zia Krosandra

fotoo. Ch. Or Briliant Daraskár
m. Ch., JCh. Irluka Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj.
absence

Cedra z Příborského dvora

fotoo. Ch., JCh. Verdi z Dašického zátiší
m. Fela z Boršova
chov. Sklenovská Lenka
maj. Vilímec Marek
mezitřídaV1, CAC

JCh. Cookie Rosa white

fotoo. Bady Acacia Hill
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Čapkovi Alena a Anika
V2, Res. CAC

Ennya od Brány Ráje

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Bertie od Brány Ráje
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Frydrychová Lenka 
V3

Ines Valaimdar

o. Bad Via Moderna
m. Galaxy Valaimdar
chov. Milostná Jitka
maj.
VD4

Candy Rosa white

fotoo. Bady Acacia Hill
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Ťoupek Zdeněk
VD

Amálka od Zlatého kahance

fotoo. Erdan Western Star
m. Besi z Příborského dvora
chov. Švábek Martin
maj.
VD

Hedis Gaviro

fotoo. Ch. Black z Janiny
m. Rouzie z Dašického zátiší
chov. Vildová Adrijana
maj. Sekanina Jan
absence

Inna Valaimdar

o. Bad Via Moderna
m. Galaxy Valaimdar
chov. Milostná Jitka
maj.
otevřenáV1, CAC

Arwen z Konické skály

fotoo. Ch., JCh. Nestor Vigilo
m. Durga Vita canina
chov. Nápravová Alena
maj. Nápravová Alena
V2, Res. CAC

Beatrice Anima Una

o.
m.
chov.
maj.
V3

Caliope Black Monster

fotoo. Apolo od potoka Lubě
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Obručová Petra
V4

Hailie Huff od Malého Kosíře

fotoo. Hidalgo Vita canina
m. Cathy od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Kuběna Cyril
VD

Baya Car-Lex PO-DOG

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Carey od Malého Kosíře
chov. Čejková Petra
maj. Zastoupilová Olga
VD

JCh. Brienne Rosa white

fotoo. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Žemličková Jarmila
VD

Curly od potoka Lubě

fotoo. Vief z Dašického zátiší
m. JCh. Amálka Bochus
chov. Formánek Bořek
maj. Mrňová Martina
D

Fee Gaviro

fotoo. Ch. Black z Janiny
m. Rouzie z Dašického zátiší
chov. Vildová Adrijana
maj.
absence

Bastilla Hysteria Věčná Legenda

fotoo. Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova
m. Zanziba Cecille Lukato Gold
chov. Tomíčková Marcela
maj. Semová Štěpánka
absence

Jara z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Deizzy Lou z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj.
absence

Orianna Vita canina

fotoo. Benny Spirneo
m. JCh., Ch. Ištar Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj.
mimo konkurenciabsence

Chaira Chest od Malého Kosíře

fotoo. Cardinal Gery-Jane
m. Cathy od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Pěgřimon Leontin
vítězůV1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy

JCh., Ch. Aisha Moravský zázrak

fotoo. Denny Krosandra
m. Airin Porta Moravia
chov. Veselá Renata
maj. Veselá Renata
V2, Res. CAC

Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu

fotoo. Grand Ch., Ch. Roky Bryvilsár
m. JCh. Nica z Dašického zátiší
chov. Hedvičák Jaroslav
maj. Žemličková Jarmila
V3

Ch. Kristi od Strážné skály

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Inka od Strážné skály
chov. Košan Pavel
maj. Karenová Marcela
veteránůV1, BOV

Grand Ch., Ch., VCh. Olivie z Gipova

fotoo. James Garr z Gipova
m. VCh. Magma Prima Nova
chov. Fejerová Lenka
maj. Koubíková Zdeňka
V2

Grand Ch., Ch. Princess z Gipova

fotoo. Pady Bryvilsár
m. VCh. Magma Prima Nova
chov. Fejerová Lenka
maj. Karen Igor, MUDr.
V3

Durga Vita canina

fotoo. Ch. Grot Cidabro
m. Balerina Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Nápravová Alena
V4

Ch. Empathia Vita canina

fotoo. Ch. Amaro od Studeneckých skal
m. VCh. Erin Graine Lukato Gold
chov. Folwarczna Radmila
maj. Folwarczna Radmila

Nejkrásnější pár psů:
1. Achim z Podbrdského kraje
JCh. Cookie Rosa white
Čapková Alena

Nejlepší chovatelská skupina
1 z Konické skály Nápravová Alena
2 Bryvilsár Kudrnáčová Jana
3 z Letinské kovárny Peroutka Karel

Juniorhandling I. kategorie:
1. Aneta Kostomlatská Cherisa Vigilo

Juniorhandling II. kategorie:
1. Anika Čapková Achim z Podbrdského kraje
2. Adéla Kuběnová Hailie Huff od Malého Kosíře
3. Marek Gabera Marwe z Dašického zátiší


  Výsledky zaslal: Hřebíčková Drahomíra